Garance nejlepší ceny - získejte 5% slevu.
Klikněte ZDE odeslat

Restaurace

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí hostům možnost výběru polopenze nebo plné penze v rámci léčebné kúry a pobytových balíčků. Vyniká příjemným prostředím a rodinnou atmosférou. Všechny naše pokrmy jsou připravované s láskou a péčí. Snídaně se podává formou bufetové nabídky (teplé nápoje jsou servírované), obědy a večeře jsou servírované výběrem ze 3 chodů.

Nabídka odpovídá dietologickým požadavkům s možností konzultace s nutričním terapeutem. Jedinečnou atmosféru večeří vám několikrát týdně zpříjemní klavírní doprovod či harmonické tóny harfy. Jednou týdně se můžete těšit na tématické večery, kde vám formou rautu prezentujeme mezinárodní i českou kuchyni. V letních měsících nabízíme také piknikovou nabídku.

 

Lobby Bar a Terasa

Atmosféru lázeňského města si nejlépe vychutnáte v prostorách veřejně přístupné hotelové kavárny s barem.  V letních měsících můžete využít posezení na naší krásné terase s výhledem do hotelové zahrady a lázeňského parku. Lobby Bar a kavárna nabízí příjemné posezení s vynikající kávou a cukrářskými výrobky. 

Zimní zahrada

Zimní zahrada, která je součástí restaurace, byla po požáru v roce 1927 k hotelu přistavěna. Navyšuje tak komfort poskytování gastronomických služeb našeho hotelu. Nabízíme zde stravování výběrem z denního menu v hotelové restauraci a na letní terase denně od 12:00 – 21:00 hodin. Nabídneme vám jídla dle denní nabídky. Nejenom k jídlu, ale i k příjemnému posezení jsme připraveni vám být nápomocni s výběrem tuzemských i zahraničních vín. V naší zimní zahradě je možné pořádat menší oslavy, svatby či firemní akce.