Garance nejlepší ceny - získejte 5% slevu.
Klikněte ZDE odeslat

Restaurace

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí hostům možnost výběru polopenze nebo plné penze v rámci léčebné kúry a pobytových balíčků. Vyniká příjemným prostředím a rodinnou atmosférou. Všechny naše pokrmy jsou připravované s láskou a péčí. Snídaně se podává formou bufetové nabídky (teplé nápoje jsou servírované), obědy a večeře jsou servírované výběrem ze 4 respektive 3 chodů.

Nabídka odpovídá dietologickým požadavkům s možností konzultace s nutričním terapeutem. Jedinečnou atmosféru večeří vám několikrát týdně zpříjemní klavírní doprovod či harmonické tóny harfy. Jednou týdně se můžete těšit na tématické večery, kde vám formou rautu prezentujeme mezinárodní i českou kuchyni. V letních měsících grilujeme na hotelové terase, nově nabízíme také piknikovou nabídku.

 

Lobby Bar a Terasa

Atmosféru lázeňského města si nejlépe vychutnáte v prostorách veřejně přístupné hotelové kavárny s barem.  V letních měsících můžete využít posezení na naší krásné terase s výhledem do hotelové zahrady a lázeňského parku. Lobby Bar a kavárna nabízí příjemné posezení s vynikající kávou a vlastními cukrářskými výrobky. Veškeré cukrářské výrobky jsou domácí výroby od naší cukrářky Květy. Při snídaních jsou to domácí koláče a buchty, v kavárně a restauraci se pak můžete těšit na domácí dorty a minidezerty.

Zimní zahrada

Zimní zahrada, která je součástí restaurace, byla po požáru v roce 1927 k hotelu přistavěna. Navyšuje tak komfort poskytování gastronomických služeb našeho hotelu. Nabízíme zde stravování formou á-la-carte, stejně jako v hotelové restauraci a na letní terase denně od 12:00 – 21:00 hodin. Pochutnat si můžete na specialitách i mezinárodních pokrmech a nápojů z a` la carte menu,  případně vám nabídneme jídla dle denní nabídky. Nejenom k jídlu, ale i k příjemnému posezení jsme připraveni vám být nápomocni s výběrem tuzemských i zahraničních vín. V naší zimní zahradě je možné pořádat menší oslavy, svatby či firemní akce.

 

Jídelní lístek


Notice: Trying to get property of non-object in /www/doc/www.imperialfrantiskovylazne.cz/www/weather.php on line 62

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.imperialfrantiskovylazne.cz/www/weather.php on line 62